O nas

W naszym Biurze Rachunkowym posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów o  nr 26647/2008 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg  rachunkowych.

 

Przez cały okres prowadzenia działalności jesteśmy objęci ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej (zarówno obowiązkowym jak i dobrowolnym) które zapewnia bezpieczeństwo świadczonych usług.

 

Oferujemy Państwu wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności: począwszy od samego pomysłu na biznes, poprzez pomoc przy rejestracji firmy, wyborze optymalnej formy opodatkowania, a na reprezentacji przed organami administracji publicznej skończywszy.

 

Chronimy dane osobowe naszych Klientów, ich pracowników oraz wszelkie informacje dotyczące firmy. Dbamy o ich poufność zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi danych osobowych.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy zaangażowani w powierzone zadania. Na bieżąco poszerzamy swoją wiedzę oraz kwalifikacje, abyście Państwo czuli, że możecie na nas polegać.

 

Zapraszamy do współpracy.